cafissimo

Cafissimo

Jakiś czas temu zostałam wybrana przez portal Rekomenduj.to ambasadorem marki Cafissimo. W związku z tym otrzymałam do przetestowania ekspres Cafissimo MINI oraz kapsułki Cafissimo od Tchibo.

 

cafissimo

 

Portal Rekomenduj.to chyba czyta w moich myślach, ponieważ wysłał mi ekspres w kolorze białym, który idealnie pasuje do mojej kuchni. Nie pogardziłabym również takim, w kolorze jasnego różu 🙂 Oprócz ładnego designu, dużym plusem są jego wymiary. Ekspres jest niewielki, przez co zajmuje mało miejsca w mojej kuchni. Jest również dość cichy.

 

 

Wypróbowałam kilka smaków (m.in. Caffè Crema Fine Aroma, Caffè Crema Decaffeinated, Espresso Brasil Beleza, Coffee Intense Aroma, Espresso White Choc & Coconut oraz Caffe Crema India) i jak na razie moim numerem jeden jest ESPRESSO WHITE CHOC & COCONUT ☕🥥 Wyczuwam w niej delikatny, ale nie nachalny posmak kokosa. Kawa smakuje naprawdę przepysznie! 🙂 Na drugim miejscu jest ex aequo Caffè Crema Fine Aroma oraz Caffè Crema Decaffeinated. Miejsce na podium zamyka Espresso Brasil Beleza.

 

cafissimo

 

Mieliście już okazję wypróbować kapsułki oraz ekspres od Cafissimo? Jakie są Wasze opinie na jego temat? Jesteście zadowoleni? Dajcie mi koniecznie znać!

Posts created 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top